Úvod » Fotogalerie

Fotogalerie

Plzeňský Ležák - RK Klika 10:2 (4:0)

20.06.2011
Tak přesně v tomhle složení jsme se loučili s 3.B třídou aneb pózování s pohárem, kterej nám nikdo nedal :-)

Kometa - Plzeňský Ležák 10:4 (7:1)

10.10.2010
Každej den prostě nemůže bejt Posvícení aneb partička duševně chorých na výletě bez dozoru :-)

Plzeňský Ležák se ženil

22.08.2010
V sobotu 21.8.2010 se oženil náš milý spoluhráč, třetí nejlepší střelec týmu v sezoně 2009/2010, příkladný vzor každého sportovce a idol všech fanynek Tomáš Červený. Přejeme hodně štěstí, ať vám to s Luckou vydrží aspoň dalších 90 let a ať vám brzo dělá radost nějakej úplně malinkatej Červíček :-)

23.01.2010
Těžce vydřená obhajoba 3.místa při níž jsme dokázali vyčerpat veškeré zásoby plzeňského piva v místním útulném baru :-)

3.B třída - Štruncovy sady

25.11.2009
Dalších pár momentek z naší "Champions League", tentokrát už po přesunu na Štruncovy sady.

Turnaj Zruč 29.8.2009

03.09.2009
Další úspěch Plzeňského Ležáku, tentokrát na pozdně večerním až nočním futsalovém turnaji ve Zruči, kde jsme po výsledcích 5:0, 5:0, 6:1 a 1:1 celý turnaj vyhráli a přidali tak další pohár do naší sbírky na Golfu.

3.A třída - Jezírko

19.08.2009
Pár momentek z našeho snažení v "Lize Mistrů" :-)

Turnaj Praha 23.8.2008

17.08.2009
Futsalový turnaj v Praze, na který jsme byli pozváni jako zástupci hypermarketů Globus a na kterém jsme prohráli až ve finále vlastním gólem 0:1.

Trmický trpaslík 24.5.2008

16.08.2009
Obhajoba vítězství v Ústí nad Labem aneb Jak je to jednoduchý, když se to umí :-)

Trmický trpaslík 27.5.2007

16.08.2009
Naše cesta za vítězstvím v turnaji o Trmického trpaslíka v Ústí nad Labem aneb Sfoukli jsme je jako svíčku :-)

Kategorie: futsal

Návštěv: 23831